Jaunimo stipendija

„Jaunimo stipendija“ – labdaros ir paramos fondo „Jauniems“ ir Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) stipendija, skiriama studentams, parengusiems magistrinius darbus apie jaunimo situaciją ir jaunimo politiką Lietuvoje.

Magistriniai darbai turi atitikti bent vieną iš stipendijos steigėjų nurodytų prioritetinių sričių.
Geriausiam pateiktam darbui skiriama 1000 Lt vienkartinė stipendija.

Darbai, pretenduojantys į  „Jaunimo stipendiją“, turi būti susiję su jaunimo organizacijomis, jaunimo veikla, jaunimo politika ir būti aktualūs jaunimo situacijos gerinimui bei atspindėti vieną iš pateiktų kategorijų / temų.

2013 m. prioritetinės „Jaunimo stipendijos“ darbų temos yra:

  • Jaunimo neformalus ugdymas:
  • Jaunimo informavimas:
  • Jaunimo organizacijų (JO) pridėtinė vertė

„Jaunimo stipendijos“ skyrimo tvarką reglamentuoja „Jaunimo stipendijos“ konkurso nuostatai.

Studentai, pretenduojantys į „Jaunimo stipendiją“ bei rengiantys darbą jaunimo politikos tema, gali kreiptis dėl konsultacijų ir pagalbos į „Jauniems“ el. paštu stipendija@jauniems.lt. „Jauniems“, LiJOT ir LiJOT Alumni Jaunimo politikos ekspertai ir  profesionalai studentams suteiks darbo rašymui reikalingą ir su jaunimo veikla susijusią nekonfidencialią informaciją, pasidalins savo nuomone bei atsakys į klausimus.

*   *   *

„Jaunimo stipendija“ – kiekvienais metais teikiamas įvertinimas studentui, atlikusiam tyrimus ir parengusiam magistro darbą jaunimo politikos, jaunimo organizacijų bei jaunimo elgsenos ar ugdymo srityse.

„Jaunimo stipendiją“ įsteigė buvę jaunimo organizacijų nariai – Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos Alumi. Rengiančius darbus jaunimo politikos temomis konsultuoja LiJOT ir labdaros ir paramos fondo „Jauniems“ ekspertai, stipendiją administruoja labdaros ir paramos fondas „Jauniems“.

 

Komentarai

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s