Parama

Sukurkime projektą „Misija Sibiras‘14“. Užrašykime nykstančią istoriją ir išsaugokime ją ateities kartoms. Jaunimui neribotas galimybes atveriantis, jų pilietiškumą ir patriotiškumą ugdantis ir stiprinantis projektas gyvuoja tik mūsų visų gerumo dėka. Padėkime jam augti!

Gerus ir kilnius darbus remiantis bei palaikantis aukojimo portalas „Aukok.lt“ antrus metus iš eilės kviečia visus tapti šio kilnaus projekto dalimi. Šiandien istoriją rašome mes!

„Užtenka išvysti vien tai, kokius žmones suburia šis projektas!  Vertinant pastaruosius metus aš tikrai neįsivaizduoju, ar galėjo dar kažkas geriau nutikti. Tai mano sprendimas, kuris pasiteisino 200 proc.“, – tikina projekto „Misija Sibiras‘13“ dalyvė Neringa Aleksonytė.

Padėkite daugiau jaunų žmonių atrasti šį projektą, augti drauge su juo ir praturtinti Lietuvą gerais darbais.

Portale Aukok.lt projektui „Misija Sibiras‘14“ galite skirti neribotą pinigų sumą. Jį atrasite apsilankę tinklalapyje ir spustelėję ant projektų, skirtų jaunimui ir šeimai.

O dabar prisidėti prie projekto  „Misija Sibiras‘14“ galima ir dar paprasčiau. Tiesiog paėmus savo telefoną ir numeriu 1405 išsiųsti trumpąją SMS žinutę su tekstu 1175. SMS žinutės kaina 5 Lt (auka – 3,75Lt)

Surinkta parama bus skirta daliai ekspedicijos dalyvių darbo įrankių, kelionės bei projekto pristatymų išlaidoms padengti. Vienas projekto pristatymo renginys dviem šimtams žmonių vidutiniškai kainuoja apie 100 Lt. Vien 2013 m. tokių pristatymų suorganizuota daugiau nei 150. Jūsų suteikta parama bus skiriama tokių projekto pristatymo renginių ir parodų organizavimo išlaidoms padengti.

Ačiū už jūsų gerumą!

Komentarai

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s