Atributika

Projektas „Misija Sibiras“ viena geriausiai žinomų jaunimo iniciatyvų Lietuvoje, kurio svarbiausias tikslas – patriotiškumo ir pilietiškumo ugdymas, pasiekiamas per kartų bendravimą bei gyvos istorijos saugojimą. UNIKALU LT vertindami ir puoselėdami lietuviškas tradicijas, šį tikslą įprasmino sukurdami išskirtinę – oficialią projekto atributiką, kurioje lietuviškų juostų motyvai naujai atgyja modernioje kolekcijoje be skausmo ir netekties šešėlių, taip apjungdami istorijos tėkmę, bet nesistengdami mūsų grąžinti į pokarį, o vyraujančios lietuviškos spalvos dar labiau sustiprina tautiškumo įspūdį bei nuotaiką.

Kolekciją sudaro žali ir juodi marškinėliai, kepuraitė ir apyrankė. Marškinėliai pasiūti iš aukštos kokybės medvilnės. Esminiai dizaino elementai – aukštaičių tradicinės juostelės fragmentai ant apykaklės ir rankovių, stilizuotas Vytis ir „Misija Sibiras“ logotipas. Juoda medvilninė kepuraitė dekoruota žalvariniu Vyčio ženkliuku bei išsiuvinėtu „Misija Sibiras“ logotipu. Apyrankės dekoruotos tautinės vėliavos motyvais bei logotipu.

Manome, kad „Misija Sibiras “ kolekcijos gaminius galima dėvėti kasdien, derinti prie įprastų džinsų ar laisvesnio dizaino kelnių. Taip pat, puikiai galima suderinti marškinėlius, švarką ir klasikinės stilistikos kelnes.

Lietuvių tautinėse juostose naudojami ornamentai nuo seniausių laikų buvo išskirtinė lietuvių identiteto dalis. Tremtiniai, netgi už tūkstančių kilometrų nuo gimtinės, Sibire margindavo savo rūbus bei įvairius tikruosius namus primenančius daiktus raštais, taip bandydami išsaugoti savo tautiškumą. Tokia kūrybos išraiška istoriniame kontekste tampa ne tik menu, bet ir istoriniu šaltiniu, pasakojančiu mums ankstesnių kartų išgyvenimus, perteikdami jų nuotaiką ir vienybę. UNIKALU LT kolekcija tarsi atverčia naują istorijos puslapį, primindama ir išsaugodama mūsų tautos praeitį lietuviškuose raštuose, tuo pačiu pasakodama naują istoriją, kuriamą šiandieninio patriotiško jaunimo.

Pirkdami oficialią UNIKALU LT sukurtą projekto „Misija Sibiras“ atributiką, prisidedate prie šios jaunimo iniciatyvos įgyvendinimo bei Lietuvos istorijos saugojimo.

NORĖDAMI ĮSIGYTI ATRIBUTIKOS SUSISIEKITE: tel. nr +370 639 41183 arba el.p. ignas@jauniems.lt 

Komentarai

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s